Új programsorozat: Érintő Csütörtök! - Országos Shiatsu Egyesület
A Shiatsu Egyesület célja a shiatsu terápia partner- és önkezelő módszereinek népszerűsítése, valamint az érintés jelentőségének, közérzetjavító, egészségmegőrző hatásainak megismertetése minden korosztállyal.
shiatsu, egyesület, suli szamuráj, szamuráj masszázs, érintés, iskolai masszázs, pontnyomás, ujjnyomás
21951
post-template-default,single,single-post,postid-21951,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Új programsorozat: Érintő Csütörtök!

Havonta legyen egy érintő napod! Ingyenes nyílt esteket szervezünk kapcsolódó mini tanfolyamokkal. Szeptember 10-én a családi shiatsu mindenki számára elérhető lehetőségeibe kaphatsz betekintést, és kipróbálhatod, milyen egyszerű praktikákkal is, milyen hatásos érintéseket lehet adni egymásnak. Részletek erre.