Szülés felkészítés shiatsuval – három estés mini tanfolyam! - Országos Shiatsu Egyesület
A Shiatsu Egyesület célja a shiatsu terápia partner- és önkezelő módszereinek népszerűsítése, valamint az érintés jelentőségének, közérzetjavító, egészségmegőrző hatásainak megismertetése minden korosztállyal.
shiatsu, egyesület, suli szamuráj, szamuráj masszázs, érintés, iskolai masszázs, pontnyomás, ujjnyomás
22020
post-template-default,single,single-post,postid-22020,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Szülés felkészítés shiatsuval – három estés mini tanfolyam!

Október 13-án a várandósság témakörével kezdődik három alkalmas mini tanfolyamunk. Olyan pároknak ajánljuk ezt a kurzust, akik szeretnének elmélyülni a várandósság, szülés és gyermekágyas időszak folyamán adható professzionális, segítő érintés lehetőségeiben, támogatva ezzel egymást és gyermeküket a testi és lelki összehangolódásban, illetve a folyamatok közben felmerülő nehézségek kezelésében. Bővebb információk a tanfolyamról itt, a kapcsolódó tanfolyami kedvezményt is tartalmazó ingyenes nyílt estről itt olvashatsz.