Suli Szamuráj program Zsámbékon 2015 - Országos Shiatsu Egyesület
A Shiatsu Egyesület célja a shiatsu terápia partner- és önkezelő módszereinek népszerűsítése, valamint az érintés jelentőségének, közérzetjavító, egészségmegőrző hatásainak megismertetése minden korosztállyal.
shiatsu, egyesület, suli szamuráj, szamuráj masszázs, érintés, iskolai masszázs, pontnyomás, ujjnyomás
22249
post-template-default,single,single-post,postid-22249,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Suli Szamuráj program Zsámbékon 2015

2015. júliusában Magyarországon, Zsámbékon először jelent meg a Suli Szamuráj program a Mini Műterem Egyesület kézműves táborának délelőtti programjában. 5 napon keresztül, minden délelőtt 9 fő 4 és 8 év közötti gyermekkel alkalmunk nyílt a szamuráj masszázs gyakorlására.


A jó hangulaton a 37-38 fokos kánikula sem tudott változtatni. Sok mozgással és sok vidám játékkal hűtöttük magunkat. A gyermekek lelkesen játszották a csoportos játékokat, és nagy érdeklődést mutattak Kokoo és Hanako iránt, és szivesen sajátították el a szamurájok
titkos önfejlesztő technikáit. Ötödik nap délután a szülők is kipróbálhatták a kis szamurájok masszázs
tudását. Élményekben és tapasztalatokban gazdag hetet zártunk!