Shiatsuval fitten az iskolában - Országos Shiatsu Egyesület
A Shiatsu Egyesület célja a shiatsu terápia partner- és önkezelő módszereinek népszerűsítése, valamint az érintés jelentőségének, közérzetjavító, egészségmegőrző hatásainak megismertetése minden korosztállyal.
shiatsu, egyesület, suli szamuráj, szamuráj masszázs, érintés, iskolai masszázs, pontnyomás, ujjnyomás
21796
post-template-default,single,single-post,postid-21796,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Shiatsuval fitten az iskolában

borítóMagyarul is elérhető a Suli Szamuráj programot tartalmazó könyv! A módszer megalkotójának számos nyelvre lefordított könyvében megtalálhatók a szamuráj gyakorlatok részletes leírással, továbbá játékos feladatok, melyek megismertetnek Japán kultúrájával. A könyv melléklete egy plakát az összes gyakorlat rajzával és nevével, ami segíthet a gyakorlatok memorizálásában, és dekoratív része lehet bármelyik gyerekszobának.

A könyv a kiadó honlapjáról rendelhető vagy megvásárolható személyesen az Egyesületnél 4.990.- Ft-ért.