Nézd meg a gyakorlatokat élőben! - Országos Shiatsu Egyesület
A Shiatsu Egyesület célja a shiatsu terápia partner- és önkezelő módszereinek népszerűsítése, valamint az érintés jelentőségének, közérzetjavító, egészségmegőrző hatásainak megismertetése minden korosztállyal.
shiatsu, egyesület, suli szamuráj, szamuráj masszázs, érintés, iskolai masszázs, pontnyomás, ujjnyomás
21819
post-template-default,single,single-post,postid-21819,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Nézd meg a gyakorlatokat élőben!

Szamuráj shiatsuval a rasszizmus ellen!

Németországi tapasztalatok alapján a szamuráj shiatsu segít a gyerekeknek elfogadni egymás különbözőségét, megtanítja, hogyan bánjanak tisztelettel és megértően társaikkal. A módszer kifejlesztője, Karin mesél erről az alábbi videóban németül.