Március 29-én újra trénerképzés! - Országos Shiatsu Egyesület
A Shiatsu Egyesület célja a shiatsu terápia partner- és önkezelő módszereinek népszerűsítése, valamint az érintés jelentőségének, közérzetjavító, egészségmegőrző hatásainak megismertetése minden korosztállyal.
shiatsu, egyesület, suli szamuráj, szamuráj masszázs, érintés, iskolai masszázs, pontnyomás, ujjnyomás
21720
post-template-default,single,single-post,postid-21720,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Március 29-én újra trénerképzés!

Tanítsd velünk a Suli Szamurájt! Csatlakozz március 29-én megrendezendő képzésünkhöz, ha szívesen tanítanál gyerekcsoportokat szamuráj masszázsra! Az Országos Shiatsu Egyesület tanfolyamán megtanulhatod a szamuráj program alap gyakorlatsorozatát és oktatási módszertanát. Ezt a tréningünket shiatsuval vagy más érintésterápiával foglalkozó résztvevőknek ajánljuk. (Nincs még ilyen tapasztalatod, de érdekel a Suli Szamuráj? Keress bátran, megbeszéljük a lehetőségeket!)