Két napos szamuráj trénerképzés mindenkinek! - Országos Shiatsu Egyesület
A Shiatsu Egyesület célja a shiatsu terápia partner- és önkezelő módszereinek népszerűsítése, valamint az érintés jelentőségének, közérzetjavító, egészségmegőrző hatásainak megismertetése minden korosztállyal.
shiatsu, egyesület, suli szamuráj, szamuráj masszázs, érintés, iskolai masszázs, pontnyomás, ujjnyomás
21896
post-template-default,single,single-post,postid-21896,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Két napos szamuráj trénerképzés mindenkinek!

Legyél te is a Suli Szamuráj csapat tagja! Ha még nem vagy jártas a masszázskezelésben, de  szeretnéd megtanulni a szamuráj masszázst, két napos képzésünkön az iskolai masszázs megtanítása mellett bevezetünk az érintés világába is! A kibővített tanfolyam első napján saját élményen keresztül betekintést kapsz az érintéssel történő kommunikáció lehetőségeibe, hatásmechanizmusába. Kipróbálhatod, milyen érintést adni és kapni, illetve olyan hatékony technikákat tanulhatsz, melyekkel segítheted a környezetedben élők egészségét és jó közérzetét. Részletekért kattints ide!