Karin Wernicke szamuráj továbbképzése 2016. október 20-án - Országos Shiatsu Egyesület
A Shiatsu Egyesület célja a shiatsu terápia partner- és önkezelő módszereinek népszerűsítése, valamint az érintés jelentőségének, közérzetjavító, egészségmegőrző hatásainak megismertetése minden korosztállyal.
shiatsu, egyesület, suli szamuráj, szamuráj masszázs, érintés, iskolai masszázs, pontnyomás, ujjnyomás
22160
post-template-default,single,single-post,postid-22160,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Karin Wernicke szamuráj továbbképzése 2016. október 20-án

Ismerd meg a “császári” utat, Karin “Taiso” tanfolyamán, ahol újabb technikákat tanulhatsz, hogy még izgalmasabbá és hatékonyabbá tehesd a szamuráj tréningjeidet. Karin a szamuráj tréning kitalálója, Európa számos országába vitte el módszerét, nem érdemes kihagyni a lehetőséget, hogy tőle személyesen tanulhass! Jelentkezz most!