Ingyenes információs est február 23-án a Baba Shiatsu és Shonishin kezelésekről - Országos Shiatsu Egyesület
A Shiatsu Egyesület célja a shiatsu terápia partner- és önkezelő módszereinek népszerűsítése, valamint az érintés jelentőségének, közérzetjavító, egészségmegőrző hatásainak megismertetése minden korosztállyal.
shiatsu, egyesület, suli szamuráj, szamuráj masszázs, érintés, iskolai masszázs, pontnyomás, ujjnyomás
22088
post-template-default,single,single-post,postid-22088,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Ingyenes információs est február 23-án a Baba Shiatsu és Shonishin kezelésekről

Mit adhatsz a Shonishin vagy Baba Shiatsu tanfolyam elvégzése után a hozzád fordulóknak?

Február 23-án 18.00 órakor szeretettel várunk a Közös Térbe egy ingyenes, gyakorlatias előadásra, amelynek keretében megtudhatod:

Mire használhatod ezeket a kezeléseket a praxisodban?

Hogyan segíthetsz a hozzád forduló gyerekeknek és szüleiknek egy lágy, fájdalommentes, mégis hatásos testkezeléssel?

Elmeséljük ígéretes tapasztalatainkat erről a nálunk még kevesek által ismert módszerről.

Megmutatunk néhány technikát, és te is kipróbálhatod, hogy milyen érzés a kezelés.

Várunk, ha shiatsuval dolgozol, vagy bármely más olyan terápiát végzel, ahol szükséges a kínai akupunktúrás energiarendszer ismerete. Kedvezményes jelentkezési lehetőséget biztosítunk a helyszínen is! Bővebb információ a tanfolyamokról: itt és itt.

Részvételi szándékodat kérjük jelezd nekünk itt vagy az info@dimnet.hu e-mail címen elérhetőségeid megadásával.