Első Suli Szamuráj tréning - Országos Shiatsu Egyesület
A Shiatsu Egyesület célja a shiatsu terápia partner- és önkezelő módszereinek népszerűsítése, valamint az érintés jelentőségének, közérzetjavító, egészségmegőrző hatásainak megismertetése minden korosztállyal.
shiatsu, egyesület, suli szamuráj, szamuráj masszázs, érintés, iskolai masszázs, pontnyomás, ujjnyomás
21676
post-template-default,single,single-post,postid-21676,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Első Suli Szamuráj tréning

Vidám, jó hangulatú képzés után a Szamuráj trénerek csapata 2015. február 28-án 17 lelkes új trénerrel bővült. Nagyon örülünk, hogy az ország távolabbi pontjairól is érkeztek hozzánk a program iránt érdeklődők, és így az ottani gyermekekhez is eljuthat Kooko és Hanako. Szeretettel gratulálunk mindannyiuknak, és kívánjuk, hogy munkájukban sok-sok örömet leljenek!