Baba shiatsu mini tanfolyam november 16-ától! - Országos Shiatsu Egyesület
A Shiatsu Egyesület célja a shiatsu terápia partner- és önkezelő módszereinek népszerűsítése, valamint az érintés jelentőségének, közérzetjavító, egészségmegőrző hatásainak megismertetése minden korosztállyal.
shiatsu, egyesület, suli szamuráj, szamuráj masszázs, érintés, iskolai masszázs, pontnyomás, ujjnyomás
22079
post-template-default,single,single-post,postid-22079,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Baba shiatsu mini tanfolyam november 16-ától!

A három foglalkozás célja, hogy az anyukák gyakorlati szinten megtanuljanak egy masszázs sorozatot, amelyet már újszülött kortól tudnak használni a babákon. A baba shiatsu nem ellazításról szól hanem célirányosan a meridiánokat érinti ezzel segítve a baba egészséges mozgásfejlődését. Már pár napos kortól alkalmazható, mivel figyelembe veszi a baba igényeit és befogadó képességét. Nem korai fejlesztésről van szó, hanem támogatásról és segítésről. Támogatjuk a babát a fejlődésében, vagy éppen segítünk neki megoldani a testében kialakult fizikai nehézségeket.

A baba shiatsuról bővebben itt olvashatsz.

Időpont: november 16, 23, 30. hétfőnként 10:00-12:00

A kurzus díja: 2500.- Ft alkalmanként

A kapcsolódó nyílt estén résztvevőknek és egyesületi tagoknak: 2000.-Ft

Helyszín: 1027 Frankel Leó u. 5.